• Yasal Uyarı

  YASAL UYARI 

  Paykasatr bir BETAKART markasıdır. Ve Kıbrıs Menşei bir firmadır.
  Betakart'tan Alıcağınız her E-pin Paykasa şifrelerinde Kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. ! 

  Paykasa Kullanımı

  Paykasa 16 haneli sayısal algoritmadan oluşan bir ödeme sistemidir. Bu sistem doğrultusunda internet üzerinde E-pin Paykasa ile ödeme kabul eden sitelere Güvenli ve anonim para yatırma işlemi yapabilirsiniz.
  E-pin kullanımının takibi; ana merkezin sistemi desteklemediği için mümkün değildir. Bu nedenle şirketimizden E-pin numarasını aldığınızda hangi sitede kullanacağınız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. 

  Betakart tan aldığınız E-pin Paykasa numaralarını amacı dışında kallanmayınız , Eğer Türkiye de ön ödemeli kart pin numarasını kullanacaksanız Türkiye yasa ve kanunları çerçevesinde kullanmalısınız. Türkiye üzerinden erişim engeli olan sitelere farklı yollarla erişmeniz ve Paykasa pin numarasını o sitede kullanmanız sonucunda oluşabilecek, doğacak hukuki/yasal sorunlardan kullanıcı olarak sizin sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu tür durumlarda BETAKART Paykasatr.net sorumlu tutulamaz.

  Paykasa Sistemi

  BETAKART VE paykasatr.net ; E-pin Paykasa Sistemleri altında hizmet vermektedir. 
  Kredi kartınıza ihtiyacınız olmadan güven içerisinde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  Paykasa Sistemi sadece internet üzerinden ödeme yöntemi olarak kullanılabilir. 3. şahıslara ödeme yapmak için ve yasa dışı işlemlerde kullanmayınız. Bu tür durumlarda Betakart sorumlu tutulamaz

  Güvenlik ve Gizlilik

  BETAKART olarak bizden aldığınız Paykasa Şifreleri sadece size özeldir ve hiç bir şekilde 3. Şahıslar tarafından görüntülenemez. 

  iletişim kanallarımızdan aldığınız hesap bilgilerimiz 3. şahıslara iletilemez.

  Hukuki Sorumluluk

  Betakart'tan alınan E-pin Paykasa numaralarının kullanılacağı sitede ki kurallara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Yaş sınırı, yasal sorumluluklar gibi konularda aksi bir durum yaşanırsa bu durumdan Betakart sorumlu tutulamaz ve tüm sorumluluğun size ait olduğunu kabul edersiniz.

  Betakart tarafından Ülkemizde ikamet eden kullanıcılara sunulan hizmet Paykasa ile 9337 sayılı Kabahatler Kanunu’nda kabahat ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda suç olarak vasıflandırılan işlemler tesis edilemez. Bu hizmet(paykasa kodu), hiçbir şans oyunu/bahis/kumar sitesinde kullanılamaz, ön ödeme isteyen kişilerle paylaşılamaz, e-posta/sms/telefon/posta/faks yoluyla bir başkasına gönderilemez. Aksine davranışta bulunanlar, şirketimiz BETAKART herhangi bir şekilde sorumlu tutamaz.

  Hizmetlerde Değişiklik ve Kaldırılma

  BETAKART ve paykasatr.net vermiş olduğu hizmetlerde değişiklik yapma, özellik ekleme veya kaldırma, hizmeti tamamen kullanımdan kaldırma veya hizmeti tamamen durdurma hakkı vardır.
  Kullanıcı olarak istediğiniz zaman şirketimizden hizmet almayı bırakabilirsiniz. Şirketimiz; kullanıcıya hizmet vermeme hakkına sahiptir kullanım şartlarını ihlal eden durumlar ve gerekli durumlarda gerek duyulursa kullanıcıya hizmet vermeyi durdurabilir.

  Şirketimiz Tarafından Reddedilen Sorumluluklar

  Betakart hiçbir belirli vaatte bulunmamaktadır. Örneğin hizmetler içerisinde yer alan kod içeriği, bir başka E-pin Sistemi bünyesinden çekilerek size sunulmuş ise bunun güvenilirliği, kullanılabilirliği veya ihtiyaçlarınızı karşılaması hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Hizmetleri bir başka web sitesi üzerinden aynen aktarabiliriz.

  ŞİRKET sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  Firmamızın işlemde ki pozisyonufirmamız Betakart E-pin satışı işlemlerinde sadece hizmet kısmında yer almaktadır.
  Ana merkezin üretimini yaptığı e-pin Paykasa ana merkezden alınıp müşteriye iletilme aşamasında yer almaktadır